Reklama

Sportowa Gra Miejska na zakończenie lata

fot. MOS Poznań
fot. MOS Poznań

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy przygotował na zakończenie wakacji dla wszystkich miłośników sportu i aktywnego spędzania czasu Sportową Grę Miejską, która odbędzie się 31 sierpnia. Udział w grze jest bezpłatny.

Uczestnikami Sportowej Gry Miejskiej mogą być zespoły 3-4 osobowe, a organizatorzy szczególnie zapraszają dzieci i młodzież. Uczestnicy będą mieli do zdobycia poszczególne punkty w terenie, związane z różnymi dyscyplinami sportowymi, a na zakończenie zadanie finałowe.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Początek imprezy w sobotę, 31 sierpnia o godz. 9:00, a zakończenie około godz. 12:00, ale ostateczny czas będzie uzależniony od samych uczestników. Wygra drużyna, która pierwsza rozwiąże zadania. Na zwycięskie zespoły czekać będą nagrody, a dodatkowo każdy uczestnik otrzyma też pamiątkowy medal i posiłek na mecie.

Udział w grze jest bezpłatny. Każdy zespół musi się tylko zarejestrować za pośrednictwem formularza on-line na stronie www.gramiejska.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
41.01 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro