Reklama

Ogrody zyskają nowe boiska

fot. Tomasz Woźniak
fot. Tomasz Woźniak

Rada Osiedla Ogrody wraz z Zespołem Szkół Elektrycznych nr 1 planuje modernizację boisk od strony ulicy Dąbrowskiego, które w 2014 roku mają być otwarte dla wszystkich poznaniaków.

Mieszkańcy poznańskich Ogrodów aktualnie korzystają głównie z boisk na terenie Ogrodu Jordanowskiego Nr 2 przy ul. Bukowskiej, gdyż boiska przy Szkole Podstawowej nr 70 i IV Liceum Ogólnokształcącym nie zawsze są dla nich dostępne. Rada Osiedla Ogrody, aby zwiększyć ilość miejsc do rekreacji porozumiała się z Zespołem Szkół Elektrycznych nr 1 i wspólnie zmodernizują boiska od strony ulicy Dąbrowskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


- Projekt boiska wielofunkcyjnego z bezpośrednim wejściem od ul. Dąbrowskiego jest już gotowy, a wspólny wniosek o dofinansowanie został już złożony. Chcemy, aby boiska dla mieszkańców naszej dzielnicy były gotowe w 2014 roku -
mówi Anna Wilczewska z Rady Osiedla Ogrody.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Ogrody zyskały nowy plac zabaw dla dzieci, który jest zlokalizowany przy ul. Paszty. A już we wrześniu obok placu zabaw zostanie otwarta strefa rekreacyjna m.in. urządzenia fitness (siłownia zewnętrzna) wraz ze stołem do ping-ponga.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro