Reklama

Merlin.pl przeprowadzi się do starej siedziby Allegro

fot. PGK Centrum

Merlin.pl, jeden z najstarszych w Polsce sklepów internetowych, po przeprowadzce z Warszawy będzie mieć siedzibę w byłych biurach Allegro (biurowiec PGK Centrum) przy ulicy Marcelińskiej. Wciąż trwa rekrutacja pracowników.

Jeden z najstarszych sklepów internetowych w Polsce - Merlin.pl przenosi się z Warszawy do Poznania. Firma wprowadzi się do biurowca PGK Centrum przy ulicy Marcelińskiej 90 i zajmie biura, które wcześniej zajmował serwis aukcyjny Allegro.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA


Przy Marcelińskiej mieścić się będą wszystkie biura firmy. - Poznań to miasto, które prężnie się rozwija. Panuje tu dobry klimat do rozwoju. Przenosząc siedzibę firmy z Warszawy chcemy wzmocnić nie tylko strukturę, ale i wizerunek Merlina - mówi Łukasz Rybczonek, dyrektor Marketingu i Sprzedaży z Merlin.pl.

Firma wciąż poszukuje pracowników. Obecnie można aplikować m.in. na stanowiska: asystentka dyrektora marketingu, analityk operacyjny, kierownik ds. sprzedaży i marketingu, a także stanowiska promotorów różnych kategorii - książka, muzyka, zabawki, film czy multimedia. Potrzebni są również specjaliści od księgowości, z działu zakupów oraz programista PHP. Szczegóły TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro