Reklama
Reklama

Bóżnicza: nowe mieszkania i biura

fot. Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich
fot. Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich

W najbliższych tygodniach ruszy budowa nowego obiektu Atanera przy skrzyżowaniu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. W budynku znajdą się mieszkania od kawalerek po 4-pokojowe, a także biura. Inwestycję mają wyróżniać m.in. panoramiczne okna z widokiem na centrum miasta.

Już na początku sierpnia informowaliśmy o dwóch inwestycjach planowanych przy ulicy Bóżniczej w centrum Poznania. Jedną z nich prowadzić będzie Ataner. W obiekcie znajdować się będą mieszkania, biura i sklepy. Metraż mieszkań zaczyna się na 42 metrach kwadratowych i kończy na 87 metrach kwadratowych. Będą to lokale od kawalerek po 4-pokojowe.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


- W mieszkaniach zaplanowano panoramiczne, szerokie okna, przez które widać centrum miasta. Różnorodność elewacji sprawia, że obiekt jest ciekawy i pozbawiony monotonii - zdradza inwestor. Ma też nie zabraknąć dużych balkonów.

Sklepy zaplanowano wyłącznie na parterze. W budynku znajdzie się recepcja, pojawią się tutaj również monitoring i podziemna hala garażowa. W części biurowej obiekt będzie mieć sześć kondygnacji, a w części mieszkaniowej - siedem.

Projekt powstał w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Budynek ma być gotowy w 2015 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro