Reklama

Poznań City Center: ostatnie prace wykończeniowe

Na budowie nowego dworca autobusowego PKS i galerii handlowej Poznań City Center trwają ostatnie prace wykończeniowe. Pod koniec października obiekt ma zostać oficjalnie otwarty. Wykonawca ma kilka tygodni na ukończenie robót.

Na budowie nowego dworca autobusowego PKS oraz w galerii handlowej Poznań City Center trwają ostatnie prace. - To już naprawdę ostatnie prace wewnątrz kompleksu. Do końca budowy pozostał niecały miesiąc - informuje inwestor, spółka TriGranit. - Trzeba skończyć prace w budynku, by następnie móc spokojnie przejść przez całą procedurę związaną z odbiorami - mówi Przemysław Terlecki z TriGranitu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Oficjalnie obiekt zostanie oddany do użytku 25 października. - Chcemy mieć około miesiąca na uzyskanie niezbędnych pozwoleń, które umożliwią dopuszczenie obiektu do użytku. Na budowie panuje obecnie bardzo duży ruch. Działają nie tylko nasze ekipy, ale również te wynajęte przez najemców - dodaje.

Postęp prac w obiekcie, a także przy nim, doskonale widać na najświeższym filmie z budowy Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro