Reklama
Reklama

Motoryzacyjny piknik w Wirach

Od trzech lat w podpoznańskich Wirach odbywa się piknik motoryzacyjny. Najbliższa edycja imprezy odbędzie się w niedzielę osiemnastego sierpnia.

Największą atrakcją trzeciej edycji pikniku będzie parada czterdziestu zabytkowych pojazdów na czterdziestolecie gminy Komorniki, którą poprowadzi zabytkowy traktor Lanz Bulldog z 1941 roku. Oprócz tego przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich uczestników pikniku. Zmotoryzowani uczestnicy pikniku wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych, najmłodsi uczestnicy wezmą udział w konkursach plastycznych, a nieco starsi w konkurencjach sportowych. Wszystkim uczestnikom czas umilać będą występy taneczne i muzyka na żywo. Szczegółowy plan imprezy dostępny jest na stronie sołectwa Wiry.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
9.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro