Reklama

Bałtycka: zamkną przejazd kolejowy przy Gnieźnieńskiej

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Od poniedziałku kierowcy jadący ulicą Bałtycką będą mieć kłopoty przy skrzyżowaniu z ulicą Gnieźnieńską. Na trzy dni wyłączony z ruchu zostanie przejazd kolejowy.

W poniedziałek około godziny 7.00 rano wyłączony z ruchu zostanie przejazd kolejowy na ulicy Bałtyckiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Gnieźnieńską. - Przyczyną utrudnień jest remont torowiska kolejowego, który przeprowadzą Polskie Koleje Państwowe - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Majówka pełna atrakcji w DELI Parku! Dmuchańce, place zabaw, grillowanie, spotkania ze zwierzakami, zabawy i animacje dla dzieci, spacer po parku i w koronach drzew.
REKLAMA


Prace potrwają trzy dni i zakończą się w środę około 22.00. Kierowcy, którzy przejeżdżają tą trasą będą musieli poruszać się objazdem. Wyznaczono go ulicami Bałtycką, prymasa Hlonda, Podwale i Warszawską.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro