Reklama
Reklama

Apartamentowiec przy Towarowej już bez rusztowania

fot. Piotr Knach
fot. Piotr Knach

We wrześniu oddany do użytku zostanie apartamentowiec przy ulicy Towarowej wybudowany przez Atanera. Obiekt można już oglądać w pełnej okazałości - zniknęło rusztowanie zasłaniające ściany.

We wrześniu bieżącego roku do użytku oddanie zostanie najnowszy budynek Atanera - przy Towarowej 41. To 11-kondygnacyjny apartamentowiec z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Na parterze przewidziano 10 lokali usługowych, a na wyższych poziomach łącznie 136 mieszkań. Cena za metr wahała się od 6800 do 8800 złotych. Cały budynek ma być monitorowany, a w holu umieszczona zostanie recepcja.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


- W obiekcie trwają ostatnie prace wykończeniowe, zniknęło już rusztowanie i dzięki temu widać całą elewację - mówi Stanisław Sipiński, architekt. To właśnie z Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich pochodzi projekt obiektu. - Budynek jest jasny, bielutki. Przed oddaniem do użytku będzie jeszcze czyszczony - dodaje.

Być może w sąsiedztwie apartamentowca powstaną kolejne dwa budynki - biurowce klasy A.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro