Reklama
Reklama

Trzy śmiertelne wypadki w regionie

fot. KP PSP w Krotoszynie
fot. KP PSP w Krotoszynie

Trzy osoby zginęły w sobotę na drogach Wielkopolski, a największe utrudnienia w ruchu występowały po wypadku na drodze krajowej nr 15 pod Koźminem Wielkopolskim.

Do pierwszego wypadku doszło przed godziną 11 w miejscowości Nowa Obra na drodze krajowej nr 15 pod Koźminem Wielkopolskim. - Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że z nieustalonych dotąd przyczyn kierowca pojazdu dostawczego Iveco stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W pojeździe znajdował się nieprzytomny kierowca, który został ewakuowany z pojazdu przy użyciu hydraulicznych narzędzi ratowniczych. Niestety pomimo wszelakich starań ratowników przybyły na miejsce wypadku lekarz stwierdził zgon poszkodowanego - relacjonuje mł. kpt. Sławomir Włodarczyk z KP PSP w Krotoszynie. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 15 trwały ponad trzy godziny.

Kolejny wypadek spowodował nietrzeźwy kierowca Opla Vectry, który w Tomaszewie pod Sompolnem stracił panowanie nad pojazdem i dachował uderzając w rowerzystę. Niestety mężczyzna zginął na miejscu.

Natomiast w godzinach popołudniowych w Bralinie na drodze krajowej nr 8 samochód osobowy Ford Fiesta śmiertelnie potrącił 43-letniego mężczyznę, który przechodził w niedozwolonym miejscu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
10.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro