Reklama
Reklama

Imponująca wizualizacja świetlna na elewacji Teatru Wielkiego

fot. Marcin
fot. Marcin

Poznaniacy spacerujący wieczorem ul. Fredry mogą być zaskoczeni multimedialnymi efektami na budynku Teatru Wielkiego, a wszystko przez próby do koncertu Orkiestry Symfonicznej i Raya Wilsona.

- Potwierdzamy, że w poniedziałkowy wieczór na elewacji Opery prowadzone były próby multimedialne. Były to przygotowania do koncertu z okazji 20-lecia Volkswagen Poznań, na którym Ray Wilson, ostatni wokalista grupy Genesis, wystąpi w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej - mówi Monika Jaworska z Działu Promocji Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Koncert ten odbędzie się 2 września. W Teatrze Wielkim zabrzmią przeboje legendarnej grupy Genesis: "Land of confusion", "Follow you, follow me", "Mama", "Congo", "Invisible touch" w niezwykłych aranżacjach. Premierowy koncert Raya Wilsona w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej został zaplanowany rozpocznie się o godz. 20.00, a całkowity dochód z koncertu przeznaczony będzie dla wsparcia Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. Bilety w cenie 80 zł do nabycia w Teatrze Wielkim i Centrum Informacji Miejskiej. Po koncercie (ok godz. 22.15) organizatorzy koncertu zapraszają wszystkich poznaniaków na video mapping show na elewacji Teatru Wielkiego.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Złe warunki na drogach, autobusy zmieniają trasy
2℃
-4℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
37 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro