Machnicka na podium Pucharu Europy

Poznańska judoczka Vanessa Machnicka zdobyła srebrny medal podczas Pucharu Europy Juniorek 2013, który rozgrywany był we Wrocławiu.

Zawodniczka Akademii Judo Poznań pierwszą walkę wygrała z Niemką Larissa Meier (yuko), a w walce o finał pokonała Martynę Maślankę (ippon). Niestety przegrała w pojedynku o złoty medal z Rosjanką Oksaną Agazde (ippon). Przypomnijmy, że Vanessa Machnicka prowadzona przez trenera Radosława Miśkiewicza jest pierwszym rocznikiem juniorki młodszej w Akademii Judo Poznań. Aktualnie jest Mistrzynią Polski w wadze do 44 kg juniorek, a jej szkolenie wspiera Urząd Miasta Poznań.

IMGW ostrzega. W 11 powiatach naszego regionu!