Zobacz jak Warta wygrała z Nielbą

Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 2:1  | fot. Michał Nadolski
Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 2:1 | fot. Michał Nadolski

Drugoligowa Warta Poznań wygrała sparing z Nielbą Wągrowiec 2:1, a bohaterem spotkania ponownie był Grzegorz Rasiak.

Podopieczni Marka Kamińskiego spotkanie towarzyskim z Nielbą Wągrowiec zakończyli przygotowania do nowego sezonu. Rywale dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie już w 10. minucie spotkania, gdyż zaskakująco prosty błąd popełnił testowany bramkarz. Z upływem czasu przewaga Zielonych była coraz większa, ale wyrównującego gola dopiero w 68. minucie zdobył z rzutu karnego Grzegorz Rasiak, a chwilę później doprowadził do zdobycia kolejnej bramki.

Przypomnijmy, że Warta Poznań sezon 2013/2014 zainauguruje w środę na wyjeździe spotkaniem z Zagłębiem Sosnowiec w Pucharze Polski. A w sobotę, 27 lipca w pierwszym spotkaniu ligowym będzie podejmować Zagłębie Sosnowiec.

Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 2:1 (0:1)
Grzegorz Rasiak (68. minuta - rzut karny), bramka samobójcza (80. minuta) - Michał Gruszka (10. minuta)

Warta: zawodnik testowany (46. Oskar Pogorzelec) - Przemysław Kocot, Alain Ngamayama, Adrian Bartkowiak, Dariusz Wróblewski (46. Dawid Jasiński), Łukasz Jasiński, Maciej Scherfchen (46. Artur Marciniak), Paweł Piceluk (46. Łukasz Spławski), Michał Goliński (46. Błażej Nowak), Dawid Czerniejewicz (46. Piotr Kurminowski), Grzegorz Rasiak.

Nielba: Karol Hermann - zawodnik testowany I, Michał Gruszka, Karol Dudziński, Kacper Wierzbicki, Maciej Klawiński, Patryk Polak, Adrian Mikołajczak, Adrian Pietrowski, Jan Wiśniewski, Marcin Sergiel. Ponadto zagrali: Patryk Łagodziński, Patryk Soforek, Jakub Polerowicz, Sebastian Szepielak, Arkadiusz Jasiński, zawodnik testowany II.