Reklama
Reklama

Franowo: 25 września otwarcie nowej galerii handlowej

fot. Inter IKEA Centre Group Poland
fot. Inter IKEA Centre Group Poland

Za dwa miesiące na poznańskim Franowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa - Park Handlowy Franowo. Do już otwartego marketu budowlanego dołączą kolejne sklepy - m.in. RTV euro AGD, Jysk i Smyk.

5 czerwca na poznańskim Franowie otwarto market dla majsterkowiczów JULA. Znajduje się w nowym pasażu handlowym, którego budowa trwa od kilku miesięcy. Obiekt powstał w sąsiedztwie CH M1 i IKEA, na terenie należącym do Inter IKEA Centre Group Poland. Jak informuje inwestor, prace w pasażu przebiegają zgodnie z planem. Gotowe są dach, ściany i drzwi. Ostatnie roboty prowadzone są na parkingu na 400 samochodów. Do połowy sierpnia prowadzone będą nasadzenia zieleni.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Prace przebiegają planowo i 25 września 2013 zaprosimy Poznaniaków do nowego pasażu - opowiada Andrzej Smejda, manager projektu rozbudowy Parku Handlowego Franowo. - Także stopień komercjalizacji obiektu jest na dobrym poziomie prawie 85% - dodaje.

Nowy budynek ma 14 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Znajdą się tutaj m.in. sklepy Jysk, SMYK i RTV EURO AGD. W pierwszej połowie lipca najemcy otrzymali już swoje lokale. Teraz mogą je przygotowywać na przyjęcie klientów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
72.24 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro