Reklama
Reklama

Franowo: 25 września otwarcie nowej galerii handlowej

fot. Inter IKEA Centre Group Poland
fot. Inter IKEA Centre Group Poland

Za dwa miesiące na poznańskim Franowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa - Park Handlowy Franowo. Do już otwartego marketu budowlanego dołączą kolejne sklepy - m.in. RTV euro AGD, Jysk i Smyk.

5 czerwca na poznańskim Franowie otwarto market dla majsterkowiczów JULA. Znajduje się w nowym pasażu handlowym, którego budowa trwa od kilku miesięcy. Obiekt powstał w sąsiedztwie CH M1 i IKEA, na terenie należącym do Inter IKEA Centre Group Poland. Jak informuje inwestor, prace w pasażu przebiegają zgodnie z planem. Gotowe są dach, ściany i drzwi. Ostatnie roboty prowadzone są na parkingu na 400 samochodów. Do połowy sierpnia prowadzone będą nasadzenia zieleni.

- Prace przebiegają planowo i 25 września 2013 zaprosimy Poznaniaków do nowego pasażu - opowiada Andrzej Smejda, manager projektu rozbudowy Parku Handlowego Franowo. - Także stopień komercjalizacji obiektu jest na dobrym poziomie prawie 85% - dodaje.

Nowy budynek ma 14 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Znajdą się tutaj m.in. sklepy Jysk, SMYK i RTV EURO AGD. W pierwszej połowie lipca najemcy otrzymali już swoje lokale. Teraz mogą je przygotowywać na przyjęcie klientów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro