Reklama
Reklama

INEA sponsorem premium Lecha Poznań

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

INEA rozszerza współpracę z Lechem Poznań i została sponsorem premium klubu na okres 5 lat, z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Nieoficjalnie mówi się, że jest to jedna z najlepszych umów sponsorskich w historii klubu.

- Zostaliśmy dumnym sponsorem Lecha, gdyż jest to zgodne z naszymi celami biznesowymi i przyjętą strategią komunikacyjną. Podobnie jak klub chcemy umacniać swój wizerunek w Wielkopolsce. Ale nie bez znaczenia jest również to, że z całego serca kibicujemy Lechowi i życzymy mu, żeby dostarczał jak najwięcej powodów do radości swoim kibicom - mówi prezes INEI, Janusz Kosiński.

INEA została sponsorem Premium Lecha Poznań. Dzięki współpracy pomiędzy INEA i Lecha w ciągu trzech miesięcy wystartuje pierwszy w Polsce kanał klubowej telewizji Lech TV, oferowany nie w Internecie, ale w telewizji cyfrowej INEA. Umowa sponsoringowa jest zawarta na okres 5 lat, z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego sponsora premium. Mamy nadzieję, że pozwoli nam to w przyszłości zbudować jeszcze mocniejszy klub niż obecnie. Chcemy, aby kibice mogli być dumni z jego bardzo dobrych wyników nie tylko w Ekstraklasie - mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.

INEA otrzymała tytuł sponsora technologicznego. Jej logo znajdzie się na rękawie koszulek zespołu. Pojawi się także między innymi na bandach elektronicznych wokół boiska i trybunie im. Czapczyka (nr III), kartach wstępu, informatorach, programach meczowych oraz innych materiałach klubowych. INEA zyskała prawo wykorzystywania nazwy klubu w publikacjach własnych, w materiałach reklamowych i podczas działań marketingowych. W przyszłości Lech i INEA planują prowadzić niestandardowe działania promocyjne dla kibiców.

Przypomnijmy, że INEA w połowie czerwca 2013 roku wykupiła prawa do nazwy Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej. Nie ujawniono wtedy kwoty transakcji. Umowę również podpisano na okres 5 lat.

INEA jest największym w Wielkopolsce, alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym. W oparciu o sieci NGN (New Generation Network), świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne i dostarcza je zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej zasięgu jest ponad 360 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce, a z usług korzysta 170 tys. z nich. Inea oferuje usługi telewizji cyfrowej, dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej oraz usługi mobilne. Jest najbardziej cyfrową siecią kablową w Polsce - ponad 80 proc. abonentów telewizyjnych korzysta z usługi telewizji cyfrowej. W ramach działań społecznie odpowiedzialnych INEA przeszkoliła już blisko 1000 osób w wieku 50+ z podstaw obsługi komputera i Internetu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
4.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro