Reklama
Reklama

Wraca projekt "Joga przy Fontannie"

Zajęcia z jogi w wakacje 2012 roku | fot. Elżbieta Skowron
Zajęcia z jogi w wakacje 2012 roku | fot. Elżbieta Skowron

Już w niedzielę przy fontannie w Parku im. Adama Mickiewicza będzie można poćwiczyć jogę na świeżym powietrzu w ramach projektu "Joga przy Fontannie", który potrwa do końca wakacji.

W lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę o godzinie 9.00 przy fontannie w Parku im. Adama Mickiewicza będzie można poćwiczyć jogę na świeżym powietrzu. "Joga przy Fontannie" jest projektem skierowanym do wszystkich poznaniaków pozostających w mieście w okresie wakacyjnym, niezależnie od wieku i doświadczenia w praktyce jogi. Udział w zajęciach prowadzonych przez instruktorów renomowanych poznańskich szkół jogi jest bezpłatny.

- Wiemy, że dla wielu poznaniaków wakacje w mieście nie są spełnieniem marzeń. Często jest to czas ciężkiej pracy i stresu, a nie wakacyjnego relaksu. Dlatego chcemy zachęcić poznaniaków do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i zaoferować im jogę, jako aktywność dla każdego i w każdym wieku -
mówi pomysłodawca i organizator akcji Ulla Wilczyńska-Kalak.

W ramach akcji "Joga przy Fontannie" w niedzielę, 21 lipca odbędzie się zbiórka krwi na Placu im. Adama Mickiewicza, która będzie zorganizowana we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Natomiast 11 sierpnia przy fontannie odbędą się specjalne zajęcia jogi dla dzieci, na które organizator zaprasza dzieci z opiekunami oraz wszystkich dorosłych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro