Reklama

Zobacz samochody obecne na Gran Turismo Polonia 2013

fot. Izabela Schulz
fot. Izabela Schulz

Aż 175 najdroższych, najszybszych i najpiękniejszych samochodów świata w ramach imprezy Gran Turismo Polonia 2013 zjechało w niedzielę do Poznaniu. Zobacz zdjęcia samochodów.

Impreza Gran Turismo Polonia 2013, która gromadzi najdroższe, najszybsze i najpiękniejsze samochody świata rozpoczęła się w Poznaniu w niedzielę o godz. 14.00. Oprócz samochodów pojawiło się również kilka znanych osób m.in. Hardkorowy Koksu, Jerzy Dziewulski, Piotr Reiss czy Tomasz Magdziarz. Jednak przed godziną 16 na ulicy Prymasa Augusta Hlonda doszło do wypadku z udziałem samochodu marki Koenigsegg i wydarzenie zostało przerwana. Więcej o wypadku tutaj.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Poznaniacy nie zobaczyli wszystkich pojazdów, gdyż uczestnicy opuścili ul. Hlonda i przenieśli się na Tor Poznań gdzie do środy będą prowadzone sesje treningowe. Wartość wszystkich pojazdów uczestniczących w imprezie to ponad 70 mln zł, a najwięcej jest pojazdów marki ferrari - ok. 50 sztuk.

Prezentujemy zdjęcia samochodów, które pojawiły się Gran Turismo Polonia 2013:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
7℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
22.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro