Reklama

Udany rewanż Azerbejdżanu w Poznaniu

Polska - Azerbejdżan 2:4 | fot. Tomasz Szwajkowski
Polska - Azerbejdżan 2:4 | fot. Tomasz Szwajkowski

Reprezentacja Polski w hokeju na trawie kobiet z poznaniankami w składzie przegrała na stadionie AWF z reprezentacją Azerbejdżanu 2:4.

Podopieczne Krzysztofa Rachwalskiego w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy tzw. drugiej dywizji rozegrały na stadionie AWF kolejne spotkanie towarzyskie z reprezentacją Azerbejdżanu. Mecz rozpoczął się pomyślnie dla biało-czerwonych, które po niespełna kwadransie prowadziły już 2:0, ale później inicjatywa należała do rywalek, które jeszcze przed przerwą wyszły na prowadzenie 3:2. Ostatecznie Azerbejdżan pokonał Polskę 4:2

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Przypomnijmy, że w hokeistki z Azerbejdżanu zajmują obecnie 16. miejsce w światowym rankingu, a Polki klasyfikowane są na 29. pozycji. Obie reprezentacje zmierzą się ponownie we wtorek o godz. 11.00 na stadionie AWF przy ul. Królowej Jadwigi, a wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Polska - Azerbejdżan 2:4 (2:3)
Bramki dla Polski:
Aleksandra Bugała (2. minuta), Joanna Wittke (13. minuta)

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.35 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro