Reklama
Reklama

Chcesz mieć nowoczesny taras lub balkon? - promocja

Tarasy i balkony latem stają się coraz ważniejszą częścią naszego domu. Warto się zastanowić jak zadbać o ich nawierzchnię, która stanowi bazę pod kompozycję i wystrój, ale też ma nam służyć przez lata. Proponujemy kilka nowatorskich rozwiązań, które na pewno będą cieszyć nasze oko na dłużej.

O tej porze roku coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz. Taras czy balkon staje się sercem naszego domu. - Taras i balkon narażony jest w naszej szerokości geograficznej na mankamenty pogody. Bardzo często nasza praca i wysiłek są szybko zniweczone przez mróz, śnieg, ciepło, potem znów mróz i taras ma bardzo krótki żywot - mówi w najnowszym odcinku programu "Domek z ogródkiem" Wojciech Olejniczak z firmy Plewa Osmose Ceramika. Dlatego ważnej jest, aby zadbać o nawierzchnię, która na takie próby powinna być odporna. Musi również odpowiadać naszym potrzebom i warunkom.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro