Reklama

Stadion: ruszyły przygotowania do koncertu Alicii Keys

fot. Facebook Koncert Alicii Keys w Poznaniu
fot. Facebook Koncert Alicii Keys w Poznaniu

Już w niedzielę po godzinie 20.00 na INEA Stadionie przy ulicy Bułgarskiej odbędzie się koncert Alicii Keys. Rozpoczęto przygotowywać teren do budowy sceny, na której wystąpi artystka. Organizatorzy apelują, by fani wokalistki ubrali się na koncert w ogniste barwy.

Będzie to największa scena, jaką zbudowano w Wielkopolsce. - Scena razem z telebimami, które zawisną po jej obu stronach będzie miała aż 35 metrów długości. Całość została pomyślana tak, by Alicia Keys, występująca na platformie o wysokości 180 cm, była widoczna dla każdego fana - informował w ubiegłym tygodniu Michał Czajka, rzecznik prasowy koncertu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Prace związane z przykryciem murawy tworzywem sztucznym i przygotowania do budowy sceny już się rozpoczęły. Samą scenę budować będzie ponad 100 osób. Sprzęt dowieziono do Poznania 25 ciężarówkami. Pierwszy raz wykorzystana zostanie konstrukcja dachowa obiektu, na której umieszczone zostaną zestawy głośników. Ma to zapewnić lepszy dźwięk.

Na koncert już szykują się najwierniejsi fani wokalistki. Przyniosą przynajmniej 1000 czerwonych balonów, które mają polecieć w górę podczas piosenki "Girl on Fire". - My także chcielibyśmy, by Alicia Keys i wszyscy, którzy zasiądą na trybunach tego wieczoru zapamiętali koncert jako naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Apelujemy, by ci, którzy przyjdą w niedzielę na Stadion Miejski, ubrali się na czerwono, pomarańczowo lub żółto. Chcemy jako pierwsi odpowiedzieć na wezwanie, jakie Alicia Keys zawarła w haśle, pod jakim gra koncerty w ramach swojej trasy. Byłoby wspaniale, gdyby na ten jeden dzień stadion przybrał barwy ognia - mówi Maciej Czysz, prezes MyMysic Production, firmy produkującej poznański koncert Alicii Keys.

Przypominamy, że wciąż dostępne są bilety na koncert Alicii Keys. Można je nabyć m.in. w salonach sieci empik, Media Markt oraz Saturn, a także w kasie nr 3 na stadionie przy Bułgarskiej. Otwarcie bram przed koncertem zaplanowano na godzinę 17.00. O 18.15 na scenie pojawi się zespół UFly, o 19.15 wystąpi Hurricane Dean, a po 20.15 wszyscy będą czekać na gwiazdę wieczoru. Co ciekawe - na koncert nie będzie można wnieść aparatu fotograficznego. Warto o tym pamiętać wybierając się na wydarzenie (będzie go można zostawić w depozycie). Więcej informacji o przedmiotach, których nie wniesiesz na stadion w niedzielę w regulaminie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
77.26 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro