Reklama

Górna Wilda od soboty będzie zamknięta

MPK rozpoczyna remont torów tramwajowych na odcinku od skrzyżowania z ul. Wierzbięcice aż do skrzyżowania z ul. Niedziałkowskiego.

Zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii: 2, 9 i 18. Wszystkie wymienione linie pojadą Wierzbięcicami, dodatkowa zmiana trasy "osiemnastki" nastąpi od 1 lipca.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Kierowcy również będą mieć kłopoty, ponieważ na dobrą sprawę połowa, i tak dość wąskiej Górnej Wildy, zostanie zajęta przez pracowników MPK wymieniających tory. W związku z tym nie będzie można wjechać w Górną Wildę od strony Rynku Wildeckiego. Trzeba będzie korzystać z objazdu ulicami: Wierzbięcice i Chwiałkowskiego. Od ul. Chwiałkowskiego można będzie jechać, ale tylko w kierunku Starego Browaru i ul. Królowej Jadwigi. W kierunku przeciwnym - objazdy.

Po 29 czerwca przejazd ul. Górna Wilda będzie możliwy, również w jednym kierunku, tylko na krótkim odcinku między ulicami: Chwiałkowskiego a Spadzistą.

Prace na Górnej Wildzie zakończą się 5 lipca.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro