Reklama
Reklama

Koncert Alicii Keys: dodatkowe bilety dostępne od dziś!

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Od 20 czerwca będzie można zakupić bilety na koncert Alicii Keys, który odbędzie się 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Dostępnych jest jeszcze 4,5 tysiąca wejściówek.

Pierwszy raz na poznańskim stadionie wykorzystana zostanie, konstrukcja dachowa stadionu, pod którą podwieszone zostaną zestawy głośników zapewniające doskonały odbiór muzyki w każdym miejscu na stadionie. Takie rozwiązanie zagwarantuje likwidację odbić i opóźnień dźwięku oraz jego równomierne rozłożenie. Odblokuje także dodatkowe miejsca dla widzów- informuje Michał Czajka, rzecznik prasowy koncertu. Bilety na miejsca zablokowane dotąd ze względów organizacyjnych będą trafiały do sprzedaży partiami, w miarę ustaleń ze służbami technicznymi -dodaje.

Dzięki wprowadzonym zmianom dostępnych jest jeszcze 4,5 tysiąca wejściówek z kategorii cenowej 3 i 4 (boczne trybuny) w cenie 159 i 199 zł. Dostępne są także ostatnie wejściówki na płytę stadionu.

Bilety można kupić w kasie numer 3 przy poznańskim Stadionie Miejskim oraz na stronie www.ticketpro.pl

Alicia Keys obecnie jeździ po świecie w ramach swojej trasy koncertowej promującej nowy album "Girl on Fire". Poznański koncert jest jednym z 27 zaplanowanych na terenie Starego Kontynentu. Wokalistka ma na swoim koncie 14 nagród Grammy. Najbardziej znane utwory Keys to "Fallin", "If I ain"t got you", "No One", czy "A Woman Worth" i nowe "Girl on Fire".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro