Reklama

Trwają zapisy do Spartakiady Seniorów

fot. archiwum POSiR
fot. archiwum POSiR

Jeszcze przez pięć dni będą przyjmowane zapisy na VIII Spartakiadę Seniorów, która w tym roku odbędzie w dniach 24 do 27 czerwca na obiektach POSiR.

Na liście startowej VIII Spartakiady Seniorów jest już blisko 50 osób. - Każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem program zawodów został opracowany uwzględniając różne preferencje sportowe seniorów. Będzie coś dla ciała i umysłu, a seniorzy będą mogli zmierzyć się ze sobą przy stolikach szachowych i warcabowych, pływaniu, bowlingu, tenisie stołowym oraz lekkiej atletyce. Wszystkie dyscypliny zostaną rozegrane w różnych dniach i godzinach, dając tym samym możliwość wzięcia udziału w jak największej liczbie konkurencji - mówi dyrektor POSiR, Zbigniew Madoński.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a każdy z uczestników zostanie wyróżniony medalem oraz dyplomem. Ostatniego dnia rywalizacji w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym, odbędzie się uroczysty piknik zamykający turniej, któremu będą towarzyszyć konkursy, muzyka oraz pokaz Tai chi wykonywany przez grupę seniorów z Stowarzyszenia Taoistycznego Tai Chi w Polsce.

Zgłoszenia można składać osobiście w niżej wymienionych siedzibach lub listownie z dopiskiem "Spartakiada Seniorów":
- w POSiR przy ul. Chwiałkowskiego 34 (pokój numer 5), tel: 61 8 357 923;
- w MOS przy ul. Gdańskiej 1, tel: 61 8 773 411.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
45.85 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro