Reklama

Nazwa stadionu miejskiego sprzedana - od dziś INEA STADION!

Operator stadionu miejskiego sfinalizował rozmowy z firmą INEA, która wykupiła nazwę stadionu miejskiego.

Na zwołanej w piątek konferencji prasowej poinformowano, że sukcesem zakończyły się rozmowy z firmą telekomunikacyjną INEA, która wykupiła prawa do nazwy stadionu -Jestem niezwykle zadowolony, że udało nam się znaleźć sponsora tytularnego dla stadionu. Jestem szczęśliwy, że jest to prężna firma z Poznania - powiedział Karol Klimczak, prezes Lecha.

Stadion Miejski od 14 czerwca będzie nazywał się INEA Stadion - Tak jak my jako firma telekomunikacyjna chcemy łączyć wszystkich Wielkopolan, tak i ta arena łączy wszystkich Wielkopolan, dlatego podjęliśmy taki wybór. Wierzę, że dla wszystkich będzie to bardzo dobra współpraca- powiedział Janusz Kosiński, prezes zarządu firmy INEA.

Nie ujawniono kwoty transakcji. Umowę podpisano na okres 5 lat. W czasie rozmów uwzględniono wolę kibiców Lecha Poznań, aby nie nazywać stadionu "areną", jedną z rozważanych nazw była INEA ARENA.

INEA jest największym w Wielkopolsce, alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym. W oparciu o sieci NGN (New Generation Network), świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne i dostarcza je zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej zasięgu jest ponad 360 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce, a z usług korzysta 170 tys. z nich. Inea oferuje usługi telewizji cyfrowej, dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej oraz usługi mobilne. Jest najbardziej cyfrową siecią kablową w Polsce - ponad 80 proc. abonentów telewizyjnych korzysta z usługi telewizji cyfrowej. W ramach działań społecznie odpowiedzialnych INEA przeszkoliła już blisko 1000 osób w wieku 50+ z podstaw obsługi komputera i Internetu.

Czy nazwa Inea Stadion brzmi dobrze?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro