Reklama
Reklama

Nietypowa wygrana w Lotto: szóstki padły w Poznaniu i Swadzimiu!

fot. Krzysztof Szczotka - archiwum
fot. Krzysztof Szczotka - archiwum

Rzadko zdarza się, by w jednym dniu dwie główne wygrane w Lotto padły w tej samej miejscowości lub bliskim sąsiedztwie. Do takiej sytuacji doszło we wtorek. W losowaniu padły dwie szóstki - jedna w Poznaniu, druga w Swadzimiu. Szczęśliwcy wzbogacą się o ponad 7 mln złotych każdy.

Jeszcze bardziej nietypowe jest to, że gracze posiadający szczęśliwe kupony... sami skreślili liczby. - W Poznaniu zwycięski kupon wysłano z kolektury na osiedlu Dębina - mówi Paweł Osicki, dyrektor poznańskiego oddziału Totalizatora Sportowego. - Drugi szczęśliwy kupon pochodzi ze Swadzimia. Osoby, które skreśliły wylosowane liczby wzbogacą się o 7 309 644 zł każdy. Jak widać zgarnęliśmy wszystko, co się dało - śmieje się.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Wtorkowa wygrana jest drugą w historii i najwyższą w Swadzimiu. W Poznaniu posiadacz szczęśliwego kupony uplasuje się na trzecim miejscu pod względem wysokości wygranej. Rekordowe ponad 28 milionów złotych wygrał w lutym poznaniak, który wysłał kupon w kolekturze przy ulicy Keplera. Na drugim miejscu jest wygrana z 2009 roku (około 8,5 mln zł).

Ten rok jest bardzo szczęśliwy dla mieszkańców Poznania. To już kolejna wysoka wygrana w Lotto w naszym mieście!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro