Reklama
Reklama

Mustangi wyjadą na wielkopolskie drogi

fot. Mustang Polska
fot. Mustang Polska

W najbliższy weekend na wielkopolskich drogach pojawią się samochody należące do członków polskiego i niemieckiego fanklubu kultowego modelu Forda. Wszystkie pojazdy zostaną zaprezentowane w niedzielę na poznańskim Starym Rynku.

Polski Mustang Klub działa od 2008 roku, ale w tym czasie nawiązał kontakty z podobnymi klubami z Ukrainy, Czech, a nawet Brazylii - Niedawno odezwał się do nas Mustang Klub z Niemiec. Napisali, że chcieliby przyjechać do Polski i poznać nas. Oczywiście ucieszyliśmy się i odpowiedzieliśmy na propozycję - mówi Marcin Bielawski.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Wizyta odbędzie się w najbliższy weekend, a samochody będzie można podziwiać w Poznaniu i kilku wielkopolskich miasteczkach. W sobotę około godziny czternastej pojawią się w wolsztyńskiej parowozowni, po godzinie piętnastej samochody zostaną wystawione na Dniach Grodziska Wielkopolskiego, a około godziny 16:30 klubowicze pojawią się w okolicy Hotelu Remes w Opalenicy.

Poznaniacy będą mogli obejrzeć pojazdy w niedzielę na Starym Rynku. Pokaz odbędzie się pomiędzy godziną 11:30 a 12:30. Organizatorzy zapraszają wszystkich poznaniaków do wizyty na Starym Rynku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro