Reklama
Reklama

II Turniej Grand Prix Poznania w siatkówce plażowej w sobotę

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Wielkimi krokami zbliża się drugi turniej cyklu Grand Prix Poznania w siatkówce plażowej. W sobotę 1 czerwca czekają nas kolejne sportowe emocje, ale także dodatkowe atrakcje i animacje związane z Dniem Dziecka.

Pierwszy turniej rozgrywany w połowie maja przyciągnął na piaszczyste boiska nad Wartą prawie 100 zawodników. Najlepszymi okazali się Kalos Kagathos wśród kobiet, Panierka wśród mężczyzn oraz zespół Helmuty i Helgi w kategorii par mieszanych. Wszystkie z wymienionych zespołów otrzymały po 15 punktów do klasyfikacji generalnej i prowadzą w cyklu Grand Prix Poznania, ale wszystko może się zmienić 1 czerwca.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Formuła turnieju pozostała taka sama jak w pierwszym turnieju. Zespoły zmierzą się w fazie grupowej, a dwa następne zespoły awansują do fazy pucharowej. Zmieni się jedynie program imprezy. Turniej od godziny 9 rozpoczną kobiety, następnie zmierzą się ze sobą pary mieszane, a turniej zakończy pojedynek par męskich. Godziny startu rozgrywek mikstów oraz kategorii panów będzie podany w późniejszym terminie po zamknięciu zgłoszeń (w zależności od ilości zespołów wśród pań).

- Frekwencja jak zwykle jest największa wśród mężczyzn, już teraz mamy stu procentową obecność. Wiele drużyn zgłosiło się także wśród par mieszanych i również tam mamy komplet zgłoszeń. W pierwszym turnieju Grand Prix Poznania w siatkówce plażowej wystąpiło tylko 9 zespołów kobiecych, mimo iż limit zgłoszeń, podobnie jak w pozostałych kategoriach wynosił 16 par. Dlatego w szczególności zachęcamy do zgłaszania się pary żeńskie -
mówi współorganizator cyklu, Filip Majewicz.

Zgłoszeń można dokonywać na stronie internetowej gpplazowka.pl. Kontakt mailowy: [email protected], a także telefoniczny 502 198 515. Spotkania Grand Prix Poznania rozgrywane są na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje na os. Piastowskim 106A w Poznaniu.
.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.45 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro