Wybierz najlepszego piłkarza Lecha w meczu z Podbeskidziem

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 | fot. Tomasz Szwajkowski

Lech Poznań przegrał sensacyjnie na własnym stadionie z TS Podbeskiedzie Bielsko-Biała 0:2, a redakcja Epoznan.pl wraz z Telewizją WTK oceniła podopiecznych Mariusza Rumaka i zachęca do wybrania najlepszego piłkarza Kolejorza w meczu z Góralami.

- Nie uważam, żeby to był bardzo słaby mecz, ale nie możemy popełniać takich błędów jak przy utracie drugiej bramki. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy też wykorzystać sytuacji bramkowych. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmotywowani, jednak nie potrafiliśmy zmienić wyniku meczu - podsumował mecz trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak. Porażka z Podbeskidziem przekreśliła szansę na zdobycie mistrzostwa Polski.

Oto oceny piłkarzy Lecha Poznań za występ w meczu z Podbeskidziem (1-10):

Krzysztof Kotorowski - 5

W całym spotkaniu obronił 5 strzałów rywali, ale popełnił błąd przy stracie pierwszej bramki. Pięknie zachował się przy zderzeniu Karola Linettego z Richardem Zajacem. Więcej tutaj.

Tomasz Kędziora - 1

To był bardzo słaby występ młodego piłkarza Lecha, który wyraźnie nie wytrzymał presji.

Hubert Wołąkiewicz - 1

W tym spotkaniu kibice zobaczyli wyraźny spadek formy jednego z filarów obrony. Miał udział przy stracie obu bramek. Był bardzo wolny.

Marcin Kamiński - 7

Kolejny bardzo dobry występ młodego obrońcy, który wkrótce powinien wrócić do reprezentacji Polski.

Luis Henriquez - 5

Poprawny występ reprezentanta Panamy, ale przegrał zbyt dużo pojedynków z Damianem Chmielem.

Łukasz Trałka - 4

Przeciętny występ pomocnika, który miał zatrzymywać ataki Podbeskidzia już na środku boiska.

Rafał Murawski - 6

W 68. minucie oddał strzał w okienko bramki Podbeskidzia, ale świetnie obronił Richard Zajac. Niestety nie mógł zdziałać zbyt dużo, gdyż nie miał wsparcia kolegów.

Gergo Lovrencsics - 6

Richard Zajac spokojnie bronił strzały Gergo Lovrencsicsa, a jeden zatrzymał się na poprzeczce.

Kasper Hamalainen - 4

Widać spadek formy reprezentanta Finlandii. W 49. minucie Richard Zajac obronił strzał Hamalainen z kilku metrów.

Aleksandar Tonew - 5

Na początku pierwszej połowy był bardzo aktywny, ale z upływem czasu słabł. W 70. minucie opuścił murawę, a wszedł w jego miejsce Vojo Ubiparip.

Łukasz Teodorczyk - 1

Zmarnował dwie idealne okazje na zdobycie bramki. Z meczu na mecz prezentuje się coraz gorzej.