Reklama
Reklama

Dzień Matki na Stadionie Miejskim

fot. Spółka Euro 2012
fot. Spółka Euro 2012

Operator Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej z okazji Dnia Matki zaprasza w niedzielę wszystkie mamy z dziećmi na darmowe wycieczki po stadionie. Pierwsza wycieczka o godz. 12.00.

W ramach zwiedzania Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej z okazji Dnia Matki będzie można zajrzeć m.in. do szatni piłkarzy, sali konferencyjnej, loży prezydenckiej, a także przyjrzeć się obiektowi z poziomu płyty boiska. Organizatorzy pragnąc zapewnić uczestnikom wycieczek komfort zwiedzania, ograniczyli grupy do 50 osób. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń u przewodnika stadionowego. Wycieczki będą rozpoczynały się o godz. 12:00, 13:30, 15:00 i 16:30. Zbiórka przy Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań mieszczącym się w Trybunie im. E. Białasa.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Oficjalny Sklep Lecha Poznań mieszczący się w Trybunie im. Edmunda Białasa również przygotował niespodzianki związane z Dniem Matki. W niedzielę, 26 maja wszystkie artykuły damskie i dziecięce zostaną przecenione o 20 procent. Sklep będzie otwarty w godzinach 11:00 - 18:00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro