Reklama

Lech wyruszył na mecz z Legią Warszawa

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

- Cała otoczka wokół tego meczu jest gorąca. Nie może być jednak inaczej, bowiem w kontekście wyglądu tabeli, to spotkanie może być decydujące o mistrzostwie - mówił przed wyjazdem na sobotni mecz z Legią Warszawa trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Lechici wyruszyli do Warszawy klubowym autokarem w piątek około godziny 15.30. - Cała otoczka wokół tego meczu jest gorąca. Nie może być jednak inaczej, bowiem w kontekście wyglądu tabeli, to spotkanie może być decydujące o mistrzostwie, co dodatkowo dodaje mu smaczku. Na pewno jest duża ekscytacja, ale naszym celem jest osiągnięcie takiej motywacji, jak na każde inne spotkanie, żeby nie być przemotywowanym. My nie możemy tego meczu przegrać, a bardzo chcemy wygrać. Dlatego nie rzucimy wszystkiego na jedną szalę. Zresztą w tym spotkaniu wcale nie musi wygrać zespół wyglądający lepiej pod względem wizualnym. W środowym finale Ligi Europy, Benfica podobała mi się bardziej od Chelsea, ale to Anglicy cieszyli się z końcowego triumfu - mówił przed wyjazdem na sobotni mecz z Legią Warszawa trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Spotkanie 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Legia Warszawa - Lech Poznań, zostało zaplanowane na sobotę, 18 maja 2013 roku, o godz. 13.30, na Pepsi Arenie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Już dziś zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację ze spotkania Legia Warszawa - Lech Poznań w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro