Reklama

Alicia Keys w Poznaniu: czego życzy sobie gwiazda przed koncertem?

Żelki i woda z wulkanicznej wyspy będą utrzymywać w formie Alicie Keys podczas koncertu w Poznaniu. Artystka zażyczyła sobie także niesłodzone mleko migdałowe i organiczną wodę kokosową.

Alicia Keys zażyczyła sobie między innymi sporego zapasu gumowych żelków. Dlatego, że prawdopodobnie sporządza z nich napój - zalewając je gorącą wodą, który wpływa bardzo korzystnie na jej głos. Ona bardzo się z tego cieszy i podkreśla to w wielu wywiadach - mówi Michał Czajka, rzecznik prasowy koncertu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jeżeli chodzi o wymagania gwiazdy nie są one specjalne. Potrzebuje wodę z Fiji - to jest ze środka oceanu, która jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Ponadto ekipa dostarczyła listę produktów, które często dostępne są jedynie w USA, ale będziemy szukać zamienników. Gwiazda chce mieć również w swojej garderobie organiczną wodę kokosową. Jednak to nie są żadne kosmiczne fanaberie - podkreśla Czajka.

Przypomnijmy Alicia Keys, amerykańska wokalistka R"n"B wystąpi 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro