Reklama
Reklama

Lechici trenują przed Legią Warszawa

Piłkarze Lecha Poznań codziennie trenują na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej przed sobotnim meczem z Legią Warszawa. Zobacz zdjęcia i film z treningu.

Podopieczni Mariusza Rumaka przygotowania do meczu z Legią Warszawa rozpoczęli już w poniedziałek porannym treningiem. Z zespołem trenował już Luis Henriquez i jego występ w sobotę przy Łazienkowskiej nie jest zagrożony. Natomiast z problemami mięśni brzucha zmaga się Aleksandar Tonew, a Karol Linetty walczy z urazem mięśnia prostego uda. Atmosfera w zespole jest dobra.

- Dla mnie to najważniejszy mecz w karierze. Jestem dojrzałym już piłkarzem i podchodzę do meczu z Legią spokojnie. Opanowany... a nie przemotywowany, także jestem dobrej myśli - mówi napastnik Bartosz Ślusarski z Lecha Poznań. Zespół wyruszy do Warszawy w piątek o godz. 15.30.

Spotkanie 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Legia Warszawa - Lech Poznań, zostało zaplanowane na sobotę, 18 maja 2013 roku, o godz. 13.40, na Pepsi Arena przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Już dziś zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację ze spotkania Legia Warszawa - Lech Poznań w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
44.63 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro