Reklama
Reklama

Głuszyna: policja szuka świadków tragicznego wypadku

fot. Roger Wojnar
fot. Roger Wojnar

22 kwietnia na ulicy Głuszyna w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206 uderzyła w przydrożne drzewo. W maju zmarła w szpitalu. Policja szuka świadków tego zdarzenia - wśród nich jest kierowca czerwonego VW Golfa II.

O tym wypadku pisaliśmy już 22 kwietnia. Około godziny 11.30 na leśnym odcinku ulicy Głuszyna samochód osobowy marki Peugeot prowadzony przez kobietę wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy musieli uwolnić kobietę z pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Do szpitala przetransportował ją śmigłowiec ratowniczy. W maju kobieta zmarła w szpitalu.

Obecnie policja szuka świadków tego zdarzenia. - Świadkiem wypadku był kierowca vw Golfa II koloru czerwonego o początkowych numerach rejestracyjnych PZ - informuje Hanna Wachowiak z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Jechał on z kierunku przeciwnego i zatrzymał się w miejscu wypadku - dodaje.

Jeśli byłeś świadkiem tego wypadku na ulicy Głuszyna skontaktuj się z policjantami w komendzie przy ulicy Szylinga 9 (pokój nr 19 od 8.00 do 15.00) lub telefonicznie - 61 84-144-26 (7.00-15.00) lub 997 (czynny całą dobę).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro