Reklama
Reklama

Zmiana organizacji ruchu przy budowie ZCK

fot. TriGranit

Dziesiątego maja wejdą w życie kolejne zmiany w organizacji ruchu przy budowie Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Wyłączona z ruchu zostanie nitka południowa ulicy Matyi, a ruch zostanie skierowany jezdnią tymczasową.

Wprowadzone zmiany związane są z koniecznością podniesienia nitki południowej ulicy Matyi do poziomu już powstałej nitki północnej - Od wysokości obecnego, tymczasowego przejścia dla pieszych kierowcy jadący Mostem Dworcowym w kierunku Ronda Rataje pojadą nowo wybudowanym pasem prawoskrętu, dalej drogą tymczasową przez Dworzec PKS - informuje Przemysław Terlecki, rzecznik prasowy inwestora. Wykonawca przebudowy zwraca uwagę na tymczasowe ograniczenie prędkości do dwudziestu kilometrów na godzinę i prosi o przestrzeganie ograniczenia - Prosimy kierowców o stosowanie się do ograniczeń prędkości ze względu na wysoką skarpę, zabezpieczoną betonowymi słupkami - dodaje Terlecki. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała co najmniej do zakończenia letnich wakacji.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro