Reklama
Reklama

Kolizja tramwaju z samochodem na Przybyszewskiego

fot. Marcin R.
fot. Marcin R.

Na skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i Szamarzewskiego doszło do kolizji tramwaju z samochodem osobowym. Ruch tramwajów był wstrzymany przez ponad dwadzieścia minut.

Informacje o kolizji dotarły do MPK o godzinie 16:36 - Samochód osobowy marki Ford wjechał pod tramwaj jadący w kierunku Dąbrowskiego. Na miejscu zdarzenia interweniowały nasze służby, wezwane zostało także pogotowie, ale całe szczęście nikomu nic się nie stało - relacjonuje dyżurny poznańskiego przewoźnika. Zablokowany jest też przejazd przez skrzyżowanie ulicą Szamarzewskiego.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
7.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro