Reklama

Wielkie Grillowanie UAM od środy

Ubiegłoroczne grillowanie | fot. Sebastian Czopik
Ubiegłoroczne grillowanie | fot. Sebastian Czopik

Już w najbliższą środę rozpocznie studencka impreza na terenie Kampusu Morasko - Wielkie Grillowanie UAM. W programie koncerty, pokazy breakdance, capoeiry czy ulicznych teatrów. Oczywiście nie zabraknie też grillowanej kiełbasy!

Od kilku lat przedsmakiem Juwenaliów w Poznaniu jest Wielkie Grillowanie UAM. Na terenie Kampusu Morasko grillują i bawią się wspólnie studenci nie tylko z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ale też innych poznańskich uczelni.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Podobnie jak w latach ubiegłych grillowanie potrwa dwa dni. Rozpocznie się w środę, 8 maja, i potrwa do czwartku. Miejsce spotkania także nie ulega zmianie - to Kampus Morasko, a konkretniej okolice Wydziału Fizyki.

Co będzie się działo podczas dwudniowej imprezy? Oprócz kiełbasy z grilla będzie tu można zobaczyć pokazy i wziąć udział w koncertach. - Pokazy capoeiry, breakdance, ulicznych teatrów czy gry na bębnach, to tylko niektóre atrakcje, które jak dotąd umilały czas uczestnikom i tworzyły niepowtarzalny studencki klimat imprezy - wyjaśniają organizatorzy.

Na scenie zaprezentują się: w czwartek The Depters (SMB), Eleanor Gray (SMB), Skrzydlaści (FS), Papa Musta (FS), Hunter oraz Rust (FS). W piątek koncerty dadzą 355 (SMB), The Beat Hills (SMB), Live Lego Band, Bad Salvatore, Przed Wschodem Słońca, Zakręt, Bethel, Ten Typ Mes i Future Folk.

W związku z Wielkim Grillowaniem organizowanym przez Samorząd Studentów UAM Zarząd Transportu Miejskiego w noce z 8 na 9 i z 9 na 10 maja wprowadzi dodatkową linię tramwajową N22. Tramwaj będzie kursować na trasie:

OS. JANA III SOBIESKIEGO-Trasa PST-Roosevelta-Fredry-Gwarna-Święty Marcin-MARCINKOWSKIEGO-Plac Wolności-Fredry-Roosevelta-Trasa PST-OS. JANA III SOBIESKIEGO.

Kursy mają się odbywać od 23.15 do 4.15 mniej więcej co 30 minut. Inne linie nocne, w tym tramwajowa N21, będą kursować bez zmian.

Impreza odbywa się pod patronatem epoznan.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro