Reklama
Reklama

Sportowy pub na Stadionie Miejskim

Już w sobotę podczas meczu Lecha Poznań z Wisłą Kraków na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w III trybunie zostanie otwarty sportowy pub z widokiem na murawę stadionu.

Sponsor premium Lecha Poznań marka - Lech Pils - przerobił jeden z skyboxów na III trybunie Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej tak, aby wyglądał jak sportowy bar. Skybox Pilsa został wyposażony we wszystko, czego mogą chcieć piłkarscy kibice. Znalazły się w nim, barowe ławy i krzesła, stół do piłkarzyków, pamiątki związane z futbolem, telewizor z podglądem na najważniejsze fragmenty spotkania, powtórki i pomeczową konferencję prasową, bar z zimnymi napojami. Z pubu mecz będzie można oglądać przez przeszkloną ścianę lub wyjść bezpośrednio na III trybunę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


-Wielu miłośników piłki nożnej ogląda mecze w pubach, ze znajomymi. Atmosfera bywa tam równie gorąca, co na trybunach. Dlatego, jako sponsor poznańskiej drużyny, stworzyliśmy Skybox Pilsa, w którym może się znaleźć każdy kibic Kolejorza - mówi menedżer marki Lech Pils. Szymon Grzechulski. Wstęp do Skyboxa Pilsa będzie możliwy po udziale w konkursach organizowanych przez klub, sponsora i lokalną rozgłośnię radiową. Skybox będzie funkcjonował do końca obecnego sezonu i w ciągu całej rundy jesiennej sezonu 2013/2014.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro