Reklama
Reklama

Tłumy zwiedzały Stadion Miejski

fot. Mateusz Szymander
fot. Mateusz Szymander

Ponad 3 tys. osób zwiedziło w miniony weekend Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej w ramach akcji "Poznań za pół ceny", do której pierwszy raz dołączył klub Lech Poznań.

- Zainteresowanie obiektem przy Bułgarskiej zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni, że trafiliśmy w gusta odwiedzających i już teraz możemy zapewnić, że z chęcią weźmiemy udział w kolejnych odsłonach akcji Poznań za pół ceny - mówi przedstawiciel operatora stadionu, Bartosz Skwiercz.

W trakcie zwiedzania można było zakupić klubowe gadżety, a szczęśliwcy, którzy przybyli na wycieczkę w sobotę o godzinie 16:00, z poziomu stadionowej promenady mogli obserwować ostatni trening piłkarzy Lecha Poznań przed wyjazdem na mecz z Jagiellonią Białystok.

Lech Poznań przypomina, że ze względu na dni świąteczne, a także spotkania T-Mobile Ekstraklasy 25., 26. i 28. kolejki (Wisła Kraków, Widzew Łódź, Podbeskidzie Bielsko-Biała) wycieczki po stadionie nie będą się odbywać w dniach od 1 do 5 maja, a także 10, 25 i 30 maja. Więcej informacji o wycieczkach na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej na stronie internetowej klubu.

Polecamy:

Poznań za pół ceny ponownie sukcesem

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
21℃
14℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
14.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro