Reklama

Remont nawierzchni na al. Solidarności

fot. zdm
fot. zdm

W najbliższy weekend prowadzony będzie remont nawierzchni na odcinku al. Solidarności od Ronda Solidarności do ulicy Połabskiej. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Prace rozpoczną się 26 kwietnia około godziny 8:30, po, jak zapewnia ZDM, porannym szczycie komunikacyjnym. Łatana będzie nawierzchnia na obu nitkach al. Solidarności na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Połabską a rondem Solidarności (skrzyżowanie z ul. Murawa). Nawierzchnia jezdni jest w fatalnym stanie, szczególnie przy skrzyżowaniu z Połabską. Drogowcy przepraszają za utrudnienia i proszą o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie. W czasie weekendu może być to o tyle kłopotliwe, że wzdłuż al. Solidarności znajduje się kilka dużych marketów i centrów handlowych, do których poznaniacy będą chcieli dojechać, aby uzupełnić zaopatrzenie przed tzw. "majówką". Warto wziąć więc pod uwagę, że przejazd tamtędy będzie zatłoczony bardziej niż zwykle.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro