Reklama
Reklama

Dwa tygodnie utrudnień na drodze krajowej numer 11

Już wczoraj informowaliśmy o zamknięciu mostu w miejscowości Nowe Miasto nad Wartą. We wtorek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyznaczała objazdy, które będą obowiązywały przez najbliższe dwa tygodnie.

Przypominamy, że most w Nowym Mieście został zamknięty w poniedziałek wieczorem - Od ponad dwóch tygodni most był remontowany, a ruch na nim odbywał się wahadłowo. Dziś odkryto, że również konstrukcja czynnej nitki jest zagrożona, powstała w niej spora dziura i podjęto decyzję o natychmiastowym zamknięciu mostu dla ruchu - mówiła w poniedziałek Edyta Kwietniewska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

We wtorek komunikat w tej sprawie wydała GDDKiA, która twierdzi, że most będzie remontowany przez najbliższe dwa tygodnie. Na czas remontu wyznaczono objazdy. Z Poznania do Jarocina kierowcy powinni jechać przez Miłosław, Pyzdry i Gizałki. Natomiast z Jarocina do Poznania objazd wyznaczono przez Klękę i Śrem.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro