Reklama
Reklama

Alicia Keys w Poznaniu: szukają wolontariuszy

fot. materiały prasowe

Osoby, które chciałyby wziąć udział w czerwcowym koncercie Alicii Keys na Stadionie Miejskim w nieco inny sposób niż tradycyjnie na widowni - mogą się zgłosić jako wolontariusze do obsługi imprezy. Właśnie ruszył nabór.

Alicia Keys wystąpi na poznańskim Stadionie Miejskim 30 czerwca. Bilety na koncert sprzedają się bardzo dobrze, ale wciąż można je kupić. Stowarzyszenie Kolejorz współpracujące z organizatorem koncertu, rozpoczęło oficjalną rekrutację wolontariuszy, którzy będą pomagać w obsłudze koncertu.

- Szukamy tych wszystkich, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności w zakresie organizacji dużych imprez realizowanych na obiektach sportowych - wyjaśniają organizatorzy. Jakie warunki trzeba spełniać? Być osobą pełnoletnią i mieć dużo pozytywnej energii.

Nabór wolontariuszy potrwa do 27 maja. - Po pierwszej selekcji, 2 i 3 czerwca, odbędą się rozmowy wstępne podczas których wybierzemy idealnych kandydatów - dodają. Następnie wybrane osoby będą musiały przejść warsztaty szkoleniowe, które odbędą się w dniach 21-23 czerwca.

Wśród zadań wolontariuszy jest pomoc pracownikom Centrum Medialnego, a także pomoc gościom w trakcie koncertu - udzielanie informacji np. na temat wejścia odpowiednią bramą do obiektu itp.

Wszystkie niezbędne informacje są dostępne tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
3.7 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro