Reklama
Reklama

Stary Browar: zwiedzanie Blow Up Hall i wejście na wieżę zegarową

Blow Up Hall | fot. Greg Nelec
Blow Up Hall | fot. Greg Nelec

Z okazji akcji "Poznań za pół ceny" w Starym Browarze odbędą się bezpłatne wycieczki z przewodnikiem, podczas których będzie można m.in. wejść na wieżę zegarową i zobaczyć z bliska przestrzenie hotelu Blow Up Hall.

Stary Browar w niedzielę otworzy się nie tylko na klientów robiących tu zakupy, ale także na zwiedzających, którzy chcieliby poznać obiekt z nieco innej strony niż tylko sklepowe witryny. W ramach akcji "Poznań za pół ceny" przygotowano specjalne wycieczki po budynku - z przewodnikiem. - Przewodnik opowie nie tylko o znajdujących się tutaj dziełach sztuki czy zastosowanych rozwiązaniach architektonicznych i technicznych, ale zwróci także uwagę na szczegóły, które zazwyczaj umykają uwadze gości - wyjaśnia Barbara Banat ze Starego Browaru.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


- Specjalną atrakcją będzie wycieczka, a raczej wspinaczka na wieżę zegarową i dłuższa wizyta w przestrzeniach hotelu Blow Up Hall - dodaje. Wycieczka jest bezpłatna i można się na nią zapisać w punktach informacyjnych Starego Browaru (również telefonicznie - 61 667-14-00 lub 61 859-60-50).

Wycieczki odbywać się będą o 12.00, 14.00 i 16.00. Potrwają około 90 minut.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
13.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro