Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4

Do Factory Poznań bezpłatnym autobusem

REKLAMA
piątek, 19.04.2013 r.
godz. 10.00
REKLAMA | piątek, 19.04.2013 r., godz. 10.00
Do Factory Poznań bezpłatnym autobusem

Od 15 kwietnia do Centrum Outlet Factory Poznań można dojechać bezpłatnym autobusem.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Factory Outlet zlokalizowane jest poza centrum Poznania. Dzięki temu na dużej powierzchni udało się rozlokować niemal 100 sklepów. Dzięki lokalizacji przy autostradzie Warszawa-Berlin dla osób zmotoryzowanych dojazd do centrum nie jest żadnym problemem. Od 15 kwietnia dodatkowe ułatwienia dojazdu czekają także na wszystkich klientów, którzy korzystają z komunikacji publicznej. To właśnie z myślą o nich uruchomiono bezpłatną linię 630.

- Mamy już wielu lojalnych klientów, korzystających z oferty Factory. Po wnikliwej analizie ich potrzeb zdecydowaliśmy się na uruchomienie bezpłatnej linii autobusu – mówi Marta Kocik, koordynator ds.  marketingu w Factory Poznań.   Autobus kursuje sześć razy dziennie od Centrum Outlet Factory przez najważniejsze centralne punkty Poznania. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie www.poznan.factory.pl.

FACTORY Poznań
ul. Dębiecka 1,
Luboń

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11:00 – 21:00
sobota: 10.00-21.00
niedziela 10:00 – 19:00

FACTORY POZNAŃ
Zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dogodny dojazd zapewnia zarówno dobra lokalizacja – bezpośredni dostęp z autostrady Warszawa-Berlin, jak i transport publiczny. W 120 salonach można znaleźć modne produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in., takich jak: United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual,  Mango, Nike, Simple, Calzedonia.

Marka Factory
Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę NEINVER w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery  w Hiszpanii  oraz  pięć w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 84 500 m2. Centra outlet to nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych. Factory jest pierwszą i największą siecią centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Różnorodny i atrakcyjny dobór najemców oraz ceny niższe od 30% do 70% to zalety, wyróżniające tę sieć. Centra Outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.

www.factory.pl

Reklama