Reklama

Zuchwałe włamanie do sklepu w Poznaniu

W nietypowy sposób wejście do sklepu sforsował włamywacz, który włamał się we wtorek do sklepu przy al. Solidarności w Poznaniu. Mężczyzna wyłamał drzwi do sklepu samochodem marki Fiat Cinquecento.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 22 - Sprawca włamał się do sklepu ze sprzętem RTV i AGD przy ul. Al. Solidarności w Poznaniu. Policjanci zajmujący się ta sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać jak samochód Fiat Cinquecento koloru srebrnego, uderza w drzwi sklepu i kratę. Powoduje w ten sposób uszkodzenia umożliwiające wejście do wnętrza sklepu, a następnie odjeżdża - relacjonuje Ewa Ochocka z wielkopolskiej policji.

Chwilę później do sklepu wszedł mężczyzna, ubrany w ciemną kurtkę z kapturem na głowie. Łupem złodzieja padły telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Wszystkie osoby, które były świadkiem tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!
31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro