Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa

Overmax Polska – firma z Poznania podbija rynek tabletów

REKLAMA
wtorek, 2.04.2013 r.
godz. 11.00
REKLAMA | wtorek, 2.04.2013 r., godz. 11.00
Overmax Polska – firma z Poznania podbija rynek tabletów

Marka Overmax została stworzona specjalnie dla pasjonatów nowoczesnych technologii. Początkowo jako Supportplus Europe, firma sprzedawała produkty głównie w krajach Europy Zachodniej.

W  2006 roku powstał oddział w Polsce i następstwem było utworzenie Overmax Polska z główną siedzibą w Poznaniu.

Firma  posiada  bogatą ofertę tabletów (w tym  tablety biznesowe oraz specjalną linię tabletów  edukacyjnych  przeznaczonych dla dzieci), a także konsole, produkty elektroniki samochodowej, audio, czy też multimedialne centra cyfrowe z serii Home. Produkty marki Overmax cechuje wysoka jakość, ciekawy i nowoczesny design oraz innowacyjne technologie.

Marcin Baranowski (General Manager, Overmax) : „Overmax cały czas udoskonala swoje produkty. Obecnie naszym produktem priorytetowym stały  się tablety. Wprowadziliśmy do sprzedaży prestiżowe linie tabletów STEELCORE i SOLUTION, które odznaczają się najnowocześniejszymi technologami i bardzo dobrymi parametrami. Urządzenia idealnie sprawdzają się w biznesie. Pracujemy już też  nad  czterordzeniowymi rozwiązaniami w naszych tabletach.Marka Overmax zyskała uznanie klientów i stała się jedną z najbardziej liczących się marek wśród tabletów w Polsce i w Europie. Tablety Overmax  są  stale obecne w rankingach popularności i porównywane z największymi światowymi markami.

W zeszłym roku tablet SteelCore został nominowany do grona najlepszych tabletów 2012 w  ważnym dla branży elektronicznej - konkursie „Złoty Bell”, a  w tym roku tablety marki Overmax  otrzymały prestiżową nagrodę:  Laur Klienta Odkrycie 2013 roku.

Urządzenia  są produkowane w fabrykach w Schenzen, gdzie swoją produkcję mają największe światowe marki. Overmax posiada  tam też własne biuro, dlatego produkty OVERMAX są kontrolowane  na bieżąco przez specjalistów, którzy dbają o zachowanie wszystkich standardów Unii Europejskiej.

Tablety OVERMAX posiadają liczne funkcje ,wyposażone są m.in. w modem  3G, Bluetooth, tuner DVB-T czy GPS , dzięki czemu świetnie  sprawdzają się choćby podczas jazdy samochodem.

Marka Overmax dominuje też  w Polsce pod względem konsol i tabletów edukacyjnych dla dzieci. Urządzenia cieszą się ogromną popularnością. Hasło, które towarzyszy urządzeniom dziecięcym: to nauka przez zabawę. Overmax dba o to, żeby urządzenia posiadały przede wszystkim walory edukacyjne i były bezpieczne dla małych użytkowników.

Łukasz Skaliński (Regional Sales Manager, Overmax): „Jako pierwsi na polski rynek wprowadziliśmy tablety edukacyjne dla dzieci.  Urządzenia są stale udoskonalane o nowe aplikacje i co najważniejsze posiadamy modele dedykowane określonym grupom wiekowym. Do współpracy przy tworzeniu tabletów dziecięcych zaprosiliśmy wiele firm, po to, aby oferowane urządzenia były jak najlepsze pod względem merytorycznym i co najważniejsze spełniały dwie  podstawowe funkcje: edukacyjną i rozrywkową” .W Polsce produkty Overmax są dystrybuowane między innymi  przez wyspecjalizowane sieci handlowe na terenie całego kraju, co daje gwarancję bezpiecznych zakupów oraz doradztwa ze strony  fachowego personelu Urządzenia można też kupić w Internecie.
Produkty Overmax cieszą się  także  bardzo dużym zainteresowaniem zagranicą.

Obecnie produkty Overmax  są sprzedawane w kilkunastu europejskich krajach, m.in.: w Czechach, Rumunii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Estonii, na Słowacji, Litwie, Łotwie czy na Węgrzech. Firma zaczęła też sprzedaż w Afryce: w Kenii i Zimbabwe.

Po więcej informacji na temat produktów marki Overmax zapraszamy na stronę internetową producenta: www.overmax.pl.

Reklama