Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-3 -8
Reklama

Robotnicy wrócili na trasę na Franowo

BS
piątek, 15.02.2013 r.
godz. 20.16
BS | piątek, 15.02.2013 r., godz. 20.16

Na przystanku Piaśnicka/Kurlandzka pojawili się dziś robotnicy, którzy zdemontowali część płytek ze ścian. Okazuje się, że prace związane są z wodą stojącą w szybach windowych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-2°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
-3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
-5°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O problemie z wodą, która dostaje się do szybów windowych informowaliśmy na początku lutego. Wówczas rzeczniczka MPK informowała, że przewoźnik zna problem i zwrócił się do wykonawcy trasy z prośbą o jego rozwiązanie.

Dziś dowiedzieliśmy się, że pracownicy wykonawcy pojawili się na przystanku Piaśnicka/Kurlandzka i zdemontowali część płytek położonych na ścianach przystanku - Jest to próba zdiagnozowania problemu, o którym informowaliśmy kilka tygodni temu. Chodzi o wodę, która stoi w dwóch windach na przystanku Piaśnicka/Kurlandzka. Chodzi o to, żeby ustalić skąd się bierze ta woda bo MPK uważa, że jest to woda gruntowa, a wykonawca twierdzi, że woda spływa z góry - relacjonuje Dariusz Milejczak, dziennikarz telewizji WTK. Od diagnozy zależą kolejne działania, które zostaną podjęte. Za całość prac płaci wykonawca trasy na Franowo.

Reklama