Reklama
Reklama

Wycieczka po mieście duchów i zjaw

fot. Mateusz Woźniak/wiki

Na kolejny tematyczny spacer zapraszają przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl. Tym razem uczestnicy wycieczki poznają najstraszniejsze miejsca w Poznaniu.

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl organizowali w okresie wakacyjnym darmowe wycieczki po Poznaniu, które cieszyły się ogromną popularnością. Projekt w nieco innej formie jest kontynuowany poza sezonem turystycznym. Do tej pory odbyły się między innymi wycieczki śladami Borejków czy poznańskich tramwajów.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Sprawdź.
REKLAMA

Kolejna wycieczka odbędzie się 9 lutego, a jej uczestnicy przekonają się, że Poznań to miasto zjaw i duchów - Jaki wpływ na topografię miasta miały diabły, gdzie straszy, gdzie polała się krew i których miejsc lepiej było kiedyś unikać - tego dowiecie się podczas wycieczki. Spotkajmy się gdy będzie zapadał mrok i ruszmy tropem strasznych opowieści - zachęcają organizatorzy.

Wycieczka rozpocznie się o godzinie 17:00 na Placu Kolegiackim i potrwa mniej więcej do godziny 19:00. Udział w wycieczce jest darmowy, ale tradycyjnie na koniec będzie można nagrodzić przewodnika napiwkiem.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
4℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro