Reklama
Reklama

Franowo: będzie nowy market dla majsterkowiczów

Jeden z polskich marketów JULA | fot. Facebook JULA Poland

Jak udało nam się dowiedzieć, w maju przyszłego roku na poznańskim Franowie otwarty zostanie nowy market dla majsterkowiczów - JULA. Do początku stycznia potrwa rekrutacja pracowników.

Multimarkety JULA do 2011 roku działały tylko na terenie Szwecji i Norwegii. Obecnie sklepy tej sieci można już spotkać w Polsce - m.in. w Warszawie oraz Łodzi i Wrocławiu. To miejsce, w którym coś dla siebie znajdzie każdy majsterkowicz i fachowiec zajmujący się pracami domowymi oraz budowlanymi. Na sklepowych półkach w markecie znajdziemy jednak nie tylko farby, narzędzia, czy lampy. Będzie tu można znaleźć produkty RTV i AGD, odzież roboczą, akcesoria samochodowe oraz wszystko związane z hobby - rowery, wędki, czy namioty.

Kilka dni temu na terenie Parku Handlowego Franowo pojawiły się wielkie banery zapowiadające obecność sklepu JULA w tym miejscu. Jak udało nam się dowiedzieć, market dla majsterkowiczów pojawi się w sąsiedztwie sklepów OBI, Decathlon, IKEA i CH Franowo już w maju przyszłego roku. Ruszyła rekrutacja pracowników. Obecnie poszukiwani są pracownicy kas, kierownik kas, doradcy klienta, kierownicy zespołów, a także kierownik całego marketu. Aplikacje można składać do 6 stycznia. Więcej informacji tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro