Reklama
Reklama

Pasaż Rondo: otwarcie po gruntownej modernizacji

fot. Pasaż Rondo

Pasaż Rondo powstał w 1997 roku i był wówczas jednym z pierwszych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Przez lata stracił na atrakcyjności, a właściciel postanowił odświeżyć obiekt. W tym roku pasaż przeszedł gruntowną modernizację, a jego oficjalne otwarcie odbędzie się już 1 grudnia.

- Jest to jeden z pierwszych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych jakie powstały w Poznaniu i jedyne centrum handlowe na terenie Polski należące do ogólnopolskiego operatora hal hurtowych Selgros Cash&Carry - mówi Mariola Krzyżaniak, reprezentująca Pasaż Rondo. Pewną ciekawostką jest to, że właśnie w tym obiekcie zainstalowano pierwsze ruchome schody w Poznaniu. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat pasaż stracił na znaczeniu, a klienci wybierali nowo powstałe galerie handlowe.

Właściciel obiektu postanowił dokonać kompleksowej modernizacji, której celem było dostosowanie pasażu do wymagań klientów - Obiekt zyskał nową wizualizację, zmieniono również organizację przestrzeni handlowej oraz ciągów komunikacyjnych. Parter w całości obejmie strefę handlową - znajdą się w niej sklepy odzieżowe, sportowe, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Natomiast na piętrze zlokalizowano strefę gastronomiczną oraz usługową - dodaje Krzyżaniak.

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego pasażu odbędzie w najbliższą sobotę, a na klientów czeka wiele atrakcji i promocji, a na zwycięzców jednego z konkursów czeka Fiat 500. W pasażu można zrobić zakupy w sklepie Piotr i Paweł, drogerii Rossmann, saloniku prasowym Eurocafe, a także skorzystać z wielu punktów usługowych takich jak banki, fryzjer i krawcowa - Stworzyliśmy przyjazne miejsce, gdzie można zrobić zakupy, odpocząć, zjeść niedrogi posiłek i przykładowo wysłać list czy obciąć włosy - podsumowuje Marzena Zielińska, kierowniczka Pasażu Rondo.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
8.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro