Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama

Pasaż Rondo: otwarcie po gruntownej modernizacji

BS
czwartek, 29.11.2012 r.
godz. 17.04
BS | czwartek, 29.11.2012 r., godz. 17.04
Pasaż Rondo: otwarcie po gruntownej modernizacji
fot. Pasaż Rondo

Pasaż Rondo powstał w 1997 roku i był wówczas jednym z pierwszych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Przez lata stracił na atrakcyjności, a właściciel postanowił odświeżyć obiekt. W tym roku pasaż przeszedł gruntowną modernizację, a jego oficjalne otwarcie odbędzie się już 1 grudnia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Jest to jeden z pierwszych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych jakie powstały w Poznaniu i jedyne centrum handlowe na terenie Polski należące do ogólnopolskiego operatora hal hurtowych Selgros Cash&Carry - mówi Mariola Krzyżaniak, reprezentująca Pasaż Rondo. Pewną ciekawostką jest to, że właśnie w tym obiekcie zainstalowano pierwsze ruchome schody w Poznaniu. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat pasaż stracił na znaczeniu, a klienci wybierali nowo powstałe galerie handlowe.

Właściciel obiektu postanowił dokonać kompleksowej modernizacji, której celem było dostosowanie pasażu do wymagań klientów - Obiekt zyskał nową wizualizację, zmieniono również organizację przestrzeni handlowej oraz ciągów komunikacyjnych. Parter w całości obejmie strefę handlową – znajdą się w niej sklepy odzieżowe, sportowe, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Natomiast na piętrze zlokalizowano strefę gastronomiczną oraz usługową - dodaje Krzyżaniak.

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego pasażu odbędzie w najbliższą sobotę, a na klientów czeka wiele atrakcji i promocji, a na zwycięzców jednego z konkursów czeka Fiat 500. W pasażu można zrobić zakupy w sklepie Piotr i Paweł, drogerii Rossmann, saloniku prasowym Eurocafe, a także skorzystać z wielu punktów usługowych takich jak banki, fryzjer i krawcowa - Stworzyliśmy przyjazne  miejsce, gdzie można zrobić zakupy, odpocząć, zjeść niedrogi posiłek i przykładowo wysłać list czy obciąć włosy - podsumowuje Marzena Zielińska, kierowniczka Pasażu Rondo.

Reklama