Reklama
Reklama

Os. Sobieskiego: wybita szyba za niewłaściwe parkowanie?

fot. Aquanet

Święto Niepodległości okazało się mało radosne dla właściciela samochodu zaparkowanego przy bloku nr 12 na osiedlu Jana III Sobieskiego. Auto zablokowało przejazd, a kierowcy innych aut musieli je omijać po trawie. Ostatecznie w pojeździe wybito szybę...

- Ktoś zrobił porządek z Panem Kierowcą pod blokiem numer 12 na Os.Jana III Sobieskiego w nocy z soboty na niedzielę - pisze nasz czytelnik hugens. - Trochę za mocno go potraktowali, bo aż trzy szyby stracił i policja skierowała sprawę do Sądu Grodzkiego za złe parkowanie - dodaje. - Swoją nieumyślną postawą zablokował wyjazd z parkingu zmuszając kierowców do niszczenia pasa zieleni.

Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie dotyczące niewłaściwie zaparkowanego samochodu na os. Sobieskiego. - Radiowóz pojawił się przy bloku nr 12 w Święto Niepodległości około godziny 10.00 - mówi Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. - Trudno mi w tej chwili powiedzieć, czy kierowcę ukarano, ale do chwili obecnej właściciel pojazdu nie zgłosił nam uszkodzeń swojego pojazdu w postaci wybitych szyb. Oczywiście to może się jeszcze zmienić - dodaje.

Przypadek, czy inni kierowcy nie wytrzymali i postanowili ukarać "mistrza parkowania" na własną rękę?

O czym świadczy samosąd na os. Sobieskiego?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na oblodzenie! Jeszcze do 9.00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW
4℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
2.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro