Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznań: VI Międzynarodowa Konferencja Miast Przyjaznych dla Sprawiedliwego Handlu

j
sobota, 10.11.2012 r.
godz. 10.02

W weekend 10-11 listopada w Poznaniu odbywać się będzie konferencja VI Międzynarodowa Konferencja Miast Przyjaznych dla Sprawiedliwego Handlu.

Konferencja odbywa się w Urzędzie Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17. Jest ona okazją do spotkania się członków ruchu Miast Przyjaznych dla Sprawiedliwego Handlu oraz reprezentantów organizacji sprzyjających idei Sprawiedliwego Handlu. W konferencji swój udział zapowiedzieli m.in. jeden z pionierów prowadzących kampanię Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu - Bruce Crowther oraz założyciel Fundacji PREDA Ojciec Shay Cullen. Spotkanie odbywa się w stolicy Wielkopolski ze względu na toczącą się w Poznaniu i Gdańsku kampanię, której celem jest uzyskanie tytułu Miasta Przyjaznego dla Sprawiedliwego Handlu.

W trakcie konferencji omówione zostaną tematy: CSR, czyli odpowiedzialność społeczna w biznesie, Sprawiedliwy Handel w zamówieniach publicznych oraz najważniejszy, czyli deklaracja MDG post 2015 - Milenijne Cele Rozwoju po 2015 roku - informuje Urząd Miasta.

Organizatorami są Miasto Poznań oraz Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu.

Źródło: www.poznan.pl

Reklama